Activejet ACJ 3GNU 3 m

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

ActiveJet 3GNU - 3M - C 3-as túlfeszültség védő - elosztó 3m (3GNU - 3M - C) (3GNU - 3M - C)

6 590 Ft
+ 1 050 Ft szállítási díj
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
xupe.hu
 

ActiveJet 3GNU - 3M - C 3-as Túlfeszültség Védő Elosztó - 3 m (3GNU - 3M - C)

7.000 Ft kupon 70.000 Ft felett a kóddal: NYAR7 | 0% THM

7 460 Ft
+ 2 019 Ft szállítási díj
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
fizz.hu

Egyéb ajánlatok

 

Activejet 3GNU - 3M - C power strip with cord

3 110 Ft
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
unibolt.hu

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 3 110 Ft

További termékek a kategóriából

További Activejet termékek: Activejet Túlfeszültség védő

Bachmann SMART 3 Plug 3 m (387.271) Túlfeszültség védő 3 790 Ft-tól Bachmann SMART 3 Plug 3 m (387.271) Somogyi Elektronic 3 Plug 3 m Switch (NV 3K-3/BK/1,5) Túlfeszültség védő 2 300 Ft-tól Somogyi Elektronic 3 Plug 3 m Switch (NV 3K-3/BK/1,5) Well 3 Plug 3 m (EXTS-3S3M-PROT/03-WL) Túlfeszültség védő 5 761 Ft-tól Well 3 Plug 3 m (EXTS-3S3M-PROT/03-WL) Lanberg 3 Plug 3 m Switch (PS1-03E-0300-BK) Túlfeszültség védő 3 025 Ft-tól Lanberg 3 Plug 3 m Switch (PS1-03E-0300-BK)
Termékleírás
Csatlakozók száma 3 db
USB csatlakozók száma Nincs
Kábel hossza 3 m
Tápkapcsoló Nincs

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Alapvető védelmet nyújt a túlfeszültségek és a hálózati feszültség ingadozásai ellen. Kétlépcsős védelmi rendszerrel, 3 földelt aljzattal, automatikus biztosítékkal, biztonságos és tűzálló burkolattal, működésjelzővel és cserélhető biztosítékkal rendelkezik. A hosszabbító a padlóra vagy a fal felületére is erősíthető.

Így is ismerheti: ACJ 3 GNU 3 m, ACJ3GNU3m

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.